Celodenní MTBO závod 13. 9. 2020

Kousek na jih od Prahy. Od Ohrobce na Zbraslav, ale i k Záhořanům.


Unikátní, velmi dlouhý závod jednotlivců na MTBO mapách a pevným pořadím kontrol a občasným shlukem kontrol s volným pořadím.
Pojede se na mapách Keltské hradiště, Bábíkovo Zlaté údolí, Březvoles a nové Zvolská homole.
Závod má 2 etapy s hodinovou přestávkou na oběd.
Závod bude součástí Pražské MTBO ligy. Pro měření časů a mezičasů na některých kontrolách bude použito elektronické ražení SI.
Bude to už 6. závod tohoto typu a doufám, že již má své stálé příznivce :-).
Těším se na hojnou účast.
ahoj Příba

Propozice 2020

Kontakt: Příba tel.: 608 814 934, mail: prriba@volny.cz
Centrum: Ohrobec, U Rybníků I 10 restaurace U Trojánků 49.9425164N, 14.4318075E
Prezentace a start: Prezentace je v neděli 13. 9. 2020 od 9:30 h. do 10 minut před startem jednotlivých závodníků. Startuje se od 10:00 h. intervalově podle startovní listiny zveřejněné od pátku 11.9.2020 zde na webu (http://prriba.unas.cz/velbloud.htm) a u prezentace.
Mapa, terén: Soubor map - 1:15 000, vrstevnice po 5m, MTBO klasifikace cest, bez vodovzdorné úpravy. Rozměr A3. Velké území od Zbraslavi k Záhořanům. Především lesní terén s několika hlubokými údolími a pár průjezdů vesnicemi.
Kontroly, ražení: Značení kontrol červenobílou páskou, ražení kontaktně SI čipem, a na některých kontrolách opsáním písmene do průkazky. Vezměte si prosím tužku, nejlépe lihovou!
Trať a kategorie:Dvou-etapová ligová trať MTBO s povinným pořadím kontrol a občasným shlukem kontrol s volným pořadím (asi 60 km). Po dojetí dopolední etapy vám bude hned přidělen čas startu odpolední etapy. Přestávka mezi etapami může být 10 až 60 min. podle dohody s pořadatelem. Naobědvat se můžete v restauraci přímo v centru.
Dětská trať bude jen po rovině na nové mapě Zvolská homole a také bude mít dvě etapy, dohromady asi 15 km. Přihlašovat na dětskou se mohou i dospělí. Startovné 80,-.
Upozornění: Buďte ohleduplní k lidem v obci Ohrobec, hlavně na cestě se značkou "cyklisto sesedni z kola"! Bude použita mapová značka průjezdná oblast mimo cesty.
Jezdí se podle pravidel MTBO, kolo se musí mimo cesty pouze nosit! Jedete za plného silničního provozu, dávejte velký pozor! Helma je povinná! Každý jede na vlastní nebezpečí. Voz u sebe mobilní telefon, může tobě, nebo ostatním v nouzi pomoci!
Přihlášky:Do středy 9. 9. 2020 přes webový formulář MTBOligy https://www.mtboliga.cz/events/2020-12-xl-velbloud.
Objednejte si jídlo na oběd a budete mít jistotu! V poznámce napište heslo:
"řízek" pro obalovaný vepřový řízek s bramborem
"rizoto" pro kuřecí rizoto
Nebo si podle dostupných jídel můžete vybrat až na místě.
Pokud preferujete nějaký čas startu napište do poznámky rozmezí v hodinách od 10 do 13h.
Pozdější dohlášky a na místě jen omezeně dle počtu volných map!
Startovné 180,- při prezentaci.
Vyhlášení vítězů:
V 18. hodin budou v cíli rozdány ceny mezi přítomné závodníky. Výsledky budou vyvěšovány průběžně v prostoru cíle a další dny zde na webu.
Služby: Občerstvení a wc po otevření restaurace otevřené nejpozději od 11:00. Předtím musíte do pole na konci ulice.
Přijeďte vlakem! Například 8:45 z Hlavního nádraží do Dolní Břežany - Jarov 9:25 a pak na kole 3 km údolím nahoru až přímo ke startovní hospodě.
Parkoviště u školy v ul. V Dolích, nebo školky ul. U rybníku II.
Tvoří Prriba