PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR
...seriál cykloorientačních akcí v Praze a okolí pro otužilé jezdce.

Zima 2021/2022
so. 6.11. 12. Maudicup - Svojetice
so. 20.11. Babinského Bloudění - Bakov n/J.
1.-31.12. Zimní Vrtilka
čt.6.1. Tříkrálový orienťák - Kbely
st.19.1. Noční Hrádek - Praha Roztyly
so.22.1. Pojizerská Bludička - Bakov n./J.
so. 19.2. Radoušovo bloudění - Losiná u Plzně

ŽEBŘÍČEK Suchý trénink

Počasí Praha - Libuš - Slunečno.cz


Pár fotek z prvních závodů:

Maudicup
Zimní Vrtilka a zákeřná "rozstřihaná" mapa
Zmrzlá mapa z tříkrálových Kbel

11.1.2022 Prriba
Začíná sezóna 2021 - 2022


Loňská sezóna nás nezlomila, naopak posílila! Spojení s webem MTBOligy, kde je perfektní servis pro pořadatele i závodníky, se osvědčilo, takže letos pokračujeme. Prosím všechny případné pořadatele, aby kontaktovali Martina Štěňhu – martin.stenha(#)seznam.cz.


Maudicup otevírá zimní pohár

v sobotu 6. listopadu ve Svojeticích a 14 dní na to, 20.11., bude Babinského Bloudění u Bakova nad Jizerou a další akce pak hned počátkem nového roku. Neváhejte, sledujte web a přihlašte se!

18. 10. 2021 Prriba


odkazy:
 PRAŽSKÁ MTBO LIGA  pzl

Dej si na své stránky tento odkaz: PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR

počítadlo.abz.cz Vytvořil 2015 Prribaarchiv:

Zápisky z minulých zim jsou už jen ZAVÁTÉ VZPOMÍNKY


Proč je tu Pražský zimní MTBO pohár?
Někteří z nás jezdí na kole i v zimním období a v minulých letech bylo několik orientačních závodů, kterých se mohli zúčastnit. Pro jednodušší orientaci v nabídce závodů a pro motivaci závodit a pořádat MTBO závody i v zimě, kdy má přestávku Pražská MTBO liga, je tu tento web.
Účastníci závodů zařazených do Pražského zimního MTBO poháru budou mezi sebou soutěžit v žebříčku. Protože ale chceme podpořit co nejširší nabídku závodů, budou zařazovány do Poháru nejen klasické MTBO, ale i orientační závody na turistických mapách. Protože je v zimním období brzy tma, ve všední den lze pořádat jen tzv. nočáky, kdy jsou kontroly označeny reflexní páskou a jezdci jezdí s osvětlením. Více závodů tedy bude spíše o víkendech.
Každopádně můžeš udělat také nějaký závůdek a napsat mi na mail prriba@volny.cz. Ať máme v Zimním poháru toho co nejvíc.
Pokud v zimě na kolo nelezete, můžete si zde také potrénovat v tzv. Suchém tréninku, což jsou různé úkoly s použitím mapy, které si můžeš vyluštit přímo u počítače, nebo si je vytisknout a řešit je opravdu kdekoliv.

22.10.2015 Prriba